Ogłoszenia Parafialne

  
4

III Niedziela „w ciągu roku”
21 stycznia 2018 r.

 

 

1/ W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:

  • środa 24 stycznia: wspomnienie Świętego Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła;
  • czwartek 25 stycznia: święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła;
  • piątek 26 stycznia: wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa.

2/ Jutro (poniedziałek) przypadać będzie 22 dzień miesiąca. Zgodnie z naszą tradycją zapraszamy na modlitwę do Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie się o godzinie 15.00, a po niej Msza Święta przy relikwiach Świętej Siostry Faustyny. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej wieczornej o godzinie 18.00.

3/ Trwamy w tygodniu modlitw o jedność chrześcijan. Zachęcamy do osobistej modlitwy w tej intencji zgodnie  z wolą Naszego Zbawiciela, abyśmy wszyscy stanowili jedno.

4/ Dziś o godzinie 16.00 w sali na plebani odbędzie się kolejne spotkanie z kandydatami na ministrantów.

5/ Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która pogłębia wiedzę i więź z Kościołem: Tygodnik: „Niedziela, oraz „Gość Niedzielny”.

6/Trwają ferie zimowe. Bardzo serdecznie witamy wszystkich: Gości, Turystów, którzy przybyli do naszego miasta i życzymy wszystkim miłego wypoczynku i dobrej niedzieli.

Wszystkim Babciom, które w dniu dzisiejszym obchodzą swoje święto  oraz Dziadkom, którzy swoje święto będą obchodzić jutro, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego Błogosławieństwa i Bożej Radości, a tym, którzy odeszli już do wieczności prosimy o dar nieba.