Ogłoszenia Parafialne

  
4

XIX NIEDZIELA
W CIĄGU ROKU”
12.08.2018 r.

 

 

 

 

1/ W tym tygodniu w liturgii kościoła:

 

w poniedziałek – w naszej parafii przypada WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. Adorację rozpoczniemy w kościele o godzinie 10:00. Zachęcamy Mieszkańców, Gości i Turystów do nawiedzenia naszej świątyni i do osobistej modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Adoracja będzie trwała do wieczornej Eucharystii do godziny 18:00.

 

we wtorek – przypada Uroczystość odpustowa ku czci świętego Maksymiliana, Patrona naszej Wspólnoty parafialnej. W tym dniu o godzinie 18:00 Mszy Świętej koncelebrowanej przewodniczyć będzie J.E.Ks. Bp Senior Stefan Cichy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przypominamy, że w tym dniu można uzyskać odpust zupełny.

 

W środę – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.

 

W naszym diecezjalnym Sanktuarium w Krzeszowie główna Msza odpustowa o godzinie 12:00.

 

we czwartek – wspomnienie świętego Stefana Węgierskiego. Jest to święto patronalne J.E. Ks. Bp Seniora Stefana Cichego, któremu życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej w każdym dniu biskupiego posługiwania.

 

W piątek wspomnienie świętego Jacka.

 

2/ Tradycyjnie 15 sierpnia Duszpasterstwo wraz z Radą Parafialną oraz Władzami miasta organizują festyn parafialny „MAKSYMILIANKI”. Festyn rozpocznie się o godzinie 13:00 na placu przy plebanii. Czeka nas wiele atrakcji między innymi: koncert Orkiestry Filharmonii jeleniogórkiej z racji przypadającej 100 rocznicy odzyskania niepodległości, będa również z nami Żołnierze. Będziemy mogli uczestniczyć także w róznych konkursach. Jak zawsze na festynie nie zabraknie dobrego jadła oraz dobrej zabawy. Zapraszamy wszystkich Gości, Turystów oraz Mieszkańców.

 

3/ Witamy jak zawsze wszystkich Gości i Turystów. Dziękujemy Wam za wspólna z nami modlitwę i życzymy błogosławionego wypoczynku w naszym mieście.