Kto śpiewa ten dwa razy się modli

Śpiewać pięknie Bogu, to znaczy śpiewać z radością. Co znaczy śpiewać z radością? Znaczy to, aby rozumieć, że nie można wyrazić słowami tego, co śpiewa się sercem – św. Augustyn

W niedzielę, 3 czerwca do naszej parafii zawitali niezwykli goście. Chór „Laudate Dominum” z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa we Wrocławiu uświetnił oprawę całej Eucharystii sprawowanej o godzinie 10:30.

Chór „Laudate Dominum” działa od roku 2009, a jego członkowie to w głównej mierze parafianie oraz sympatycy wrocławskiego kościoła. Aktywnie uczestniczy w życiu swojej parafii, ale też dużo koncertuje na zaproszenia poza nią i poza Wrocławiem. W swoim repertuarze oprócz różnorodnych pieśni okolicznościowych, kolęd ma projekty np. Pasję wg św. Jana, apele ku czci św. Jana Pawła II oraz siedmioczęściowe Oratorium „Miłość Ponad Wszystko”.

Dziękujemy serdecznie za piękną oprawę muzyczną również w naszej parafii. Mamy nadzieję, że pobyt w Szklarskiej Porębie, będzie niezapominanym przeżyciem dla wszystkich członków wrocławskiego chóru. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Macieja, który zechciał udostępnić pieśni wykonane w tym dniu w naszej parafii.